Obľúbené produkty

Galvanická žehlička Nuskin – ako ju používať, skúsenosti – recenzia

Galvanická žehlička Nuskin je pomôcka, ktorá zanecháva viditeľnej mladšie vyzerajúcu pokožku. Používa sa tiež na vlasy a iné časti tela, napríklad na ramená. Galvanic Spa využíva galvanický prúd (tiež využívaný kozmetickými profesionálmi alebo počas kúpeľných procedúr),

ageLOC Galvanic Spa (galvanická žehlička) od Nu Skin

Vlajková technológia od Nu Skin AgeLOC Galvanic Spa eliminuje jemné linky a vrásky (a dokáže toho omnoho viac)! Galvanická žehlička Nuskin vyskúšaná na vlastnej koži a o mojich skúsenostiach vám napíšem v nasledujúcich riadkoch.

Čo je galvanická žehlička od Nu Skin?

Galvanická žehlička Nuskin je pomôcka, ktorá zanecháva viditeľnej mladšie vyzerajúcu pokožku. Používa sa tiež na vlasy a iné časti tela, napríklad na ramená. Galvanic Spa využíva galvanický prúd (tiež využívaný kozmetickými profesionálmi alebo počas kúpeľných procedúr), ktorý umožňuje prenikanie aktívnych komponentov Nu Skin produktov hlboko do pokožky, až do epidermy.

Koža má tri hlavné vrstvy

 • dermu,
 • epidermu
 • a hypodermu.

Ak aplikujeme kozmetiku našimi rukami, dostane sa len k vonkajšej vrstve (derme). A nezáleží na tom, ako kvalitný daný produkt je. Ak si však vezmeme na pomoc technológiu, kozmetika dokáže preniknúť hlbšie a prísť až k epiderme. A to je ten najlepší spôsob, ako zlepšiť elasticitu a zmierniť znaky starnutia.

Táto kozmetická pomôcka sa dokáže adaptovať na hrúbku vašej pokožky a prispôsobiť jej účinný galvanický prúd. To znamená, že keď sa dostane do kontaktu s kožou, intenzita prúdu je automaticky vypočítaná tak, aby zodpovedala optimálnej efektivite.

Aké sú benefity galvanickej žehličky Nu Skin Galvanic Spa?

Galvanic Spa sa môže aplikovať na rôzne časti tela (tvár, krk, hlavu, menšie časti pokožky) a jeho benefity závisia od pravidelnosti používania. 

Benefity pre tvár a krk:

 • Redukcia jemných liniek, vrások, jaziev, fľakov a nerovností
 • Hĺbkové čistenie a hydratácia pokožky
 • Zjednotenie tónu a dodanie jasu
 • Prevencia pred prvými znakmi starnutia

Benefity pre pokožku hlavy:

 • Odstraňovanie nečistôt vo vlasových korienkoch (ktoré zabraňujú rastu vlasov) a stimulácia rastu nových vlasov
 • Posilnenie vlasov
 • Boj proti vypadávaniu vlasov
 • Vlasová výživa
 • Zvýšenie objemu, flexibility, hrúbky a jasu vlasov

Galvanická žehlička Nu Skin je vhodná najmä pre osoby, ktoré :

 • Pociťujú silné vypadávanie vlasov
 • Trpia plešinami či alopéciou
 • Majú vlasy bez života
 • Majú mdlé a unavené vlasy
 • Majú dlhodobo suché a poškodené vlasy

Benefity pre telo:

 • Eliminácia celulitídy
 • Riešenie nejednotnosti pleti
 • Redukcia jaziev
 • Odstránenie varixov na dolných končatinách
 • Boj proti ochabujúcej pokožke
Ošetrenie Galvanic spa Nuskin po 17 dňoch ageLOC Galvanic Spa-Galvanická žehlička
Súprava ageLOC Galvanic Body

Je galvanická žehlička Nuskin Galvanic Spa vhodná len pre zrelú pleť?

ageLOC Galvanic Spa nie je vhodný len pre tých, ktorí už pociťujú znaky starnutia. Táto technológia môže byť využívaná hocikým, kto by chcel predchádzať starnutiu pokožky. Nikdy nie je príliš skoro starať sa o svoju pleť a bojovať proti efektom starnutia predtým, ako sa začnú objavovať!

Ktoré produkty fungujú najlepšie v spolupráci s Galvanic Spa?

ageLOC Galvanic Spa obsahuje štyri rôzne nadstavce. Každý z nich je navrhnutý na rôznu časť tváre/tela, takže je vhodné používať každý z nich s inými druhom kozmetiky. Aby ste správne pochopili rozdiely medzi nimi, môžete sa riadiť nasledujúcou tabuľkou:

NadstavecProduktČas ošetreniaČasť tela
ageLOC tvárový nadstavecTvárové gély – predbežná starostlivosť2 minútyTvár
ageLOC tvárový nadstavecTvárové gély – starostlivosť3 minútyTvár
Nadstavec na menšie časti kožeTru Face Line korektorOblasť očného okolia : 1 – 2 minúty Väčšie časti kože: 3 – 5 minútyTvár (pokožka okolo očí, úst a čelo)
Telový nadstavecageLOC gél na tvarovanie tela5 minútTelo (ruky, stehná, brucho a zadok)
Nadstavec na hlavuageLOC Nutriol intenzívne sérum na hlavu a vlasy2 minútyHlava

Ako správne používať galvanickú žehličku Galvanic Spa Nuskin

Galvanic Spa je jednoduchý na použitie a návod sa môže líšiť v závislosti od druhu procedúry (tvárová, vlasová, atď.). Každé ošetrenie je relatívne rýchle.

1: Predbežné ošetrenie – príprava pokožky

Táto fáza je potrebná pre otvorenie pórov, odstránenie nečistôt z hlbších vrstiev pokožky a prípravu pleti pre druhú fázu.

1, Z transparentnej nádobky aplikujte gél na tvár a krk (ak si želáte ošetriť aj ten).

2, Aby ste zabezpečili správnu cirkuláciu prúdu cez pomôcku, navlhčite si prsty predtým, ako sa dotknete chrómovej platničky na zadnej časti prístroja.

3, Stlačte tlačidlo výberu, kým sa na displeji nezobrazí číslo 1. Tento program trvá 2 minúty. Prístroj si priložte k tvári, budete počuť jemné pípnutie, čo znamená, že prúd sa adaptoval na vašu pokožku. Počas trvania programu budete viackrát počuť pípnutie, čo znamená, že prúd cirkuluje. Nebudete nič cítiť, určite to nebude bolieť.

4, Jemne prechádzajte pomôckou po pokožke smerom nahor, zvnútra tváre smerom von. Držte prístroj pevne počas pohybu nahor, počas pohybu nahor s ním naopak manipulujte veľmi jemne. Prechádzajte aj okolo očí, cez vonkajšiu líniu tváre, nosoústne vrásky (smiechové), vrásku medzi obočím a po výrazových linkách a vráskach.

5, Po ošetrení si tvár umyte čistou vodou a jemne otrite dosucha.

2: Ošetrenie znakov starnutia

Táto fáza ošetrenia vám dodá potrebný kolagén a vaša pleť bude vypnutejšia a elastickejšia. Jedná sa o anti-aging nastavenie.

Medzi prvým a druhým ošetrením vyčistite nadstavec vodou a osušte ho.

1, Aplikujte gél z modrej nádobky na čistú a suchú pokožku a opakujte rovnaké pohyby ako počas prvej fázy. Rozdiel je len v tom, že toto ošetrenie  trvá 3 minúty.

2, Po skončení si opäť opláchnite a vysušte tvár.

3: Ošetrenie zamerané na jemné linky a vrásky

Tretia a záverečná aplikácia vyžaduje Tru Face Line korektor a nadstavec na menšie časti pokožky. Tá vám umožní zamerať sa na najviac viditeľné jemné linky a vrásky, napríklad medzi obočím. Cieľom je úplné odstránenie týchto vrások, nie len ich vyplnenie.

1, Začnite odňatím predošlého nadstavca a výmenou za aktuálny, ktorý je trochu menší.

2, Naneste malé množstvo Tru Face Line korektora na jemné linky a vrásky, ktoré chcete ošetriť. S mokrými prstami vyberte program číslo 3, ošetrenie bude trvať 5 minút.

3, Prístrojom pohybujte v malých kruhoch po povrchu pokožky. Je potrebné podotknúť, že korekčný gél True line korektor si môžete na dané miesta naniesť aj bez použitia pomôcky, avšak neprenikne tak hlboko. Mali by ste ho nanášať každý deň pred nanesením ďalšej kozmetiky (séra, tonera, zvláčňujúceho krému, atď).

Ako často používať Galvanic Spa?

Ak ste začiatočník, používajte ho dvakrát týždenne. To znamená, že prvý set gélov vám vydrží mesiac. Ak ste už dosiahli želané výsledky, môžete znížiť frekvenciu na jedenkrát týždenne.

Je nutné používať s ošetrením Galvanic Spa produkty Nu Skin?

Áno, pretože tieto produkty sú ionizované. Galvanický prúd umožňuje aktívnym zložkám preniknúť hlbšie do pokožky. Táto ionizácia tiež odbúrava všetky nečistoty z pokožky. Ak používate štandardný gél, prúd nebude dostatočne cirkulovať a gél neprenikne tak hlboko.

Ako rýchlo sa dostavia výsledky? 

Verte či nie, potrebujete len 5-minútové ošetrenie, aby ste videli okamžité a značné výsledky. Mne trvalo 1 rok kým som sa odhodlala vyskúšať túto žehličku. Teraz si už svoju rutinu bez tejto pomôcky neviem predstaviť. Moja pleť je hydratovaná, mimické vrásky sú oveľa menej viditeľné, pokožka na krku má lepšiu elasticitu a vrásky pod očami eliminované. Pre mňa domáci prostriedok číslo 1. Vždy začínam tvárovou jogou a končím galvanikom. Výsledky asi viete posúdiť.

Aký je rozdiel medzi Galvanic Spa a the LumiSpa?

LumiSpa je čistiaci prístroj na pokožku tváre. Pleť dôkladne vyčistí, zanechá žiarivú a redukuje veľkosť pórov.

Galvanic Spa je pomôcka pre udržanie mladistvých vlastností pokožky. Zlepšuje jej elasticitu, zanecháva ju hĺbkovo hydratovanú a vypnutú. Môže sa tiež používať na krku, čo je pri LumiSpa nemožné.

Nu Skin LumiSpa a Galvanic Spa sú teda doplnkové zariadenia.

Aký je rozdiel medzi Galvanic Spa a Galvanic Body Spa?

Ako už názov prezrádza, Galvanic Body Spa sa používa len na tele, nie na tvári. Možno uvažujete, načo je potrebné si ho zakúpiť, keď Galvanic Spa ošetruje tvár, vlasy aj telo. Ak máte na tele väčšie plochy pokožky, ktoré chcete ošetriť, Galvanic Body Spa je určite praktickejší. Povrch na prístroji, ktorý sa dotýka pokožky, je väčší a ošetrí tak väčšiu plochu tela ako Galvanic Spa, ktorý je vhodný najmä na ošetrenie rúk a celulitídy, nie je však navrhnutý na ošetrenie väčšej plochy kože naraz. Galvanic Body je navyše 10x silnejší ako galvanic na tvár.

Nenechajte si ujsť najnovšie novinky a pridajte sa k nám!

Moje posledné články

Iveta Štecová
Iveta Štecová
Articles: 451