Obľúbené produkty

Kto som

Volám sa Iveta Štecová, mám 46 rokov a som certifikovanou trénerkou tvárovej gymnastiky. V oblasti krásy a fitnes sa pohybujem už 20 rokov. Dlhé roky som pracovala pre nadnárodné kozmetické spoločnosti, zbierala informácie a vedomosti o účinných látkach a zložení v kozmetike.
Sústavne sa vzdelávam, študujem odborné publikácie pre dermatológov a zúčastňujem na odborných školeniach. Svoje skúsenosti a poznatky teraz odovzdávam ďalej.

Čo ponúkam a v čo verím?

Na mojej stránke nájdete zaujímavé články, rady, tipy pre každú pleť, ale aj účinné produkty, ktoré som starostlivo vyberala a niektoré z nich aj pravidelne používam. Dermatokozmetika, ktorú si môžete v mojom eshope kúpiť, vyhráva prestížne ocenenia v zahraničí.

Verím, že správna starostlivosť, vhodná životospráva a cvičenie tvárovej gymnastiky je kľúčom ku kráse a zdraviu bez použitia invazívnych zákrokov a ihiel.

Napísala som aj knihu 20 dní k novej krajšej JA a natočila DVD tvárovej gymnastiky.

V knižke nájdete aj informácie o tom ako si vyrobiť účinné masky a domácu kozmetiku za zlomok peňazí. Samozrejme v nej nájdete aj účinné cviky, ktoré len umocnia efekt dermatokozmetiky, ktorú som si do svojho obchodu starostlivo vybrala.