Obľúbené produkty

Recenzia kolagén Collagen +11 by ANNA BRANDEJS

Recenzie na kolagén ANNY BRANDEJS? Ktorý kolagén je najlepší? Kto by sa v tom vlastne vyznal, keď na nás vyskočí niekoľko reklám denne? Poďme na to poporiadku.

Hmmmm….Že má byť strava našou medicínou hlásal už známy antický lekár Hippokrates. Bohužiaľ, nežil v dnešnej dobe, ktorá je kvalitou aj zložením stravy s tou jeho neporovnateľná. Nadmerné používanie agrochémie a priemyselných hnojív má za následok, že konzumujeme potraviny, ktoré neobsahujú živiny, ale len prázdne kalórie.

Zakladateľka firmy Medaprex a vyštudovaná odborníčka Anna Brandejs dlho nemohla nájsť dostatočne kvalitné a účinné doplnky stravy, ktoré by chýbajúce vitamíny v jedle nahradili. Po vybudovaní úspešnej kliniky estetickej medicíny začala pracovať na vývoji doplnkov stravy, ktorým dokonca prepožičala svoje meno.

Spýtala som sa Anny. Kedy začalo kolagénové šialenstvo?

Približne pred 12 rokmi nabral trend používania kolagénu na sile po tom, čo japonskí vedci odhalili jeho potenciál na zlepšenie zdravia kĺbov a svalov, keď sa konzumuje vo forme kolagénových peptidov. Tento objav viedol k prudkému nárastu produkcie kolagénu, pričom spoločnosti ponúkajú kolagén na rôzne účely vrátane starostlivosti o pleť.

Je však dôležité poznamenať, že v ľudskom tele sa nachádza množstvo typov kolagénu. Napríklad kolagén typu 2 sa primárne nachádza v kĺbovej chrupavke a bežne sa získava z kostry hydiny v doplnkoch stravy kvôli vysokej koncentrácii tohto typu kolagénu. Na druhej strane kolagén typu 3 sa nachádza prevažne v ľudských svaloch a krvných cievach a pochádza z vedľajších produktov spracovania hovädzieho mäsa. Čo sa týka kolagénu typu 1, ktorý tvorí viac ako 80 % kolagénu ľudskej kože, pochádza z rybej kože a šupín.

Takže keď si vyberiete kolagén typu 2, alebo 3, tak možno pomôžete svojim kĺbom a svalom, ale pre účel zlepšenia pleti sú to vyhodené peniaze. Vždy si vyberajte 100 % čistý, dobre hydrolyzovaný kolagén typu 1 z rýb. Len tak budete mať radosť z výsledkov v podobe mladšej kože.

Aká forma kolagénu je pre telo najlepšia

Akú formu telo najlepšie akceptuje? Na trhu sú nielen kapsuly, ale aj vo vode rozpustné prášky. Forma doplnku stravy, či už tekutá, prášková alebo kapsulová, má nulový vplyv na vstrebateľnosť, dostupnosť či účinnosť kolagénu. Kapsuly sú však zvyčajne vo svojej najčistejšej forme, bez nežiaducich chemikálií, ako je to v prípade nášho Kolagénu +11 ANNA BRANDEJS.

Ako si môžem byť istá, že kupujem 100% čistý, účinný kolagén?

Iba skontrolovaním webovej stránky produktu alebo požiadaním výrobcu. Ak ide o 100% čistý kolagén, bez toxínov, purínov, antibiotík, či mastných zvyškov, výrobca to zvyčajne uvedie na svojej stránke a môže mať na to aj certifikát. Collagen +11 spĺňa všetky prísne kritériá a patrí medzi najúčinnejšie na trhu.

Ktorý kolagén je najlepší na zlepšenie pleti?

Ak chcete vidieť pevnejšiu a hladšiu pokožku, kupujte len 100% čistý, dobre hydrolyzovaný rybí kolagén typu 1. Veľkou výhodou je, že doplnok stravy obsahuje aj ďalšie podporné látky Na pleť napríklad vitamín C alebo skvelá patentovaná látka CeramosidyTM – to sú tuky z pšenice, o ktorých je známe, že pôsobia aj na pleť a oveľa rýchlejšie ako kolagén.

Ktoré ženy by mali začať zvažovať užívanie kolagénu?

Kolagén tvorí 80 % strednej časti pokožky a spolu s elastínom a kyselinou hyalurónovou dodávajú pokožke pevnosť, objem a pružnosť. Schopnosť samotnej tvorby kolagénu začína klesať o 1-1,5% po 20. roku života, o 20-25% po 30. roku a zvyčajne o 40% alebo menej po 50. roku života.

Keď k tomu pridáme slnko, psychický stres, znečistené ovzdušie a neoptimálnu stravu, to všetko vedie k menšej tvorbe kolagénu v pokožke. Takže ako prevenciu odporúčam užívať kolagén po 20-ke a ešte viac po 30-tke. Naši klienti navyše hlásia nielen zlepšenie pleti, ale aj nechtov a vlasov.

Recenzia kolagén ANNA BRANDEJS. Kedy uvidím výsledky?

Aby sa kolagén, a to aj ten najkvalitnejší prejavil v podobe krajšej a mladšej koži a pleti, je potrebné 2 až 3 mesiace. V prípade, že daný doplnok stravy obsahuje aj množstvo ďalších prídavných látok ako sú minerály, vitamíny a extrakty z rastlín, je možné vidieť zlepšenie pleti aj skôr, cca za 1-2 mesiace.

Collagen +11, ako už názov napovedá, obsahuje ďalších 11 silných účinných látok pre prevenciu starnutia pleti a omladenie pleti. Aké konkrétne a prečo?

Kolagén +11 ANNA BRANDEJS obsahuje aj patentovanú látku CeramosidyTM. V mnohých ohľadoch je prinajmenšom taký účinný pri zlepšovaní pleti ako samotný kolagén. CeramosidyTM navyše účinkujú skoro, takže prvé viditeľné účinky zlepšenia pleti možno pozorovať do 3-4 týždňov od používania nášho doplnku.

  • Extrakt z granátového jablka je výborný aj na pokožku, chráni ju pred voľnými radikálmi.
  • Ďalej máme kyselinu hyalurónovú,
  • mega dávku vitamínu D,
  • lykopén,
  • zinok,
  • meď

Existuje na tomto trhu konkurencia?

KOLAGÉN +11 ANNA BRANDEJS je originálny produkt, iný produkt s rovnakými zložkami neexistuje. Existujú doplnky stravy, ktoré obsahujú kolagén a ďalšie minerály a vitamíny, ktoré sa môžu kvalitou našich produktov priblížiť, no stoja trikrát toľko. Lepšiu hodnotu za peniaze teda na trhu nenájdete. Okrem toho len niekoľko doplnkov stravy obsahuje kolagén, ktorý sa v klinických štúdiách ukázal ako účinný.

Čo o kolagéne Anny Brandejs píšete vy

Recenzia na kolagén ANNA BRANDEJS

Začala som používať Collagen+11 by ANNA BRANDEJS, pravidelným používaním sa mi viditeľne zlepšil stav pleti, mam menej šupiniek na tele, spevnila sa mi pokožka a zjednotila sa mi farebnosť pleti. Prestala som používať vedľajšie doplnky stravy. Využívala som už niekoľko balení po prvom balení som pociťovala že moja pleť je maximálne vyživená na pohľad a aj na dotyk. Doporučujem všetkým dámam ktoré hľadáte kvalitu kde výsledky hovoria samé za seba.

Anna V

Výborný kolagén s viteľnými účinkami už po pár týždňoch užívania.

Pleť je na dotyk jemnejšia, pôsobí sviežo, zdravo.

Vďaka kolagénu sa mi prestali tvoriť šupinky na tvári.

Denisa

Sledujte nás na našom FB

Mohlo by vás zaujímať

Iveta Štecová
Iveta Štecová
Articles: 451