Buďme k sebe úprimní. Každý nakupuje rád lacnejšie. Milujeme akcie a zľavy, ale na tie treba čakať kým bude Black Friday alebo iná udalosť. Ale čo ak vám poviem, že zľavu do 30% môžete mať ihneď, vždy keď si spomeniete? Nemusíte čakať na december, ani čakať na zľavové kupóny od predajcov. Iste sa vám táto správa páči..No veru aj mne.
Teraz si môžete založiť svoj členský účet úplne ZDARMA. Zľavu do 30% máte vždy, či je leto , či je zima, Vianoce alebo …proste stále. Nie sú tu žiadne chytáky, žiadne skryté podmienky ani háčiky. Jednoducho sa stačí zaregistrovať a následne si môžete vyberať zo všetkých dostupných produktov a získate nárok na zľavy až do výšky 30%.
Všetky produkty sú oficiálne registrované a dodávané na Slovensku priamo od výrobcu spoločnosti Nu Skin a máte k nim všetky záruky aj pozáručný servis (napríklad pre kozmetické prístroje na doma).
Chcem sa registrovať a nakupovať za veľkoobchodné ceny
Po kliknutí na tlačidlo Vytvoriť účet zdarma vyššie budete presmerovaný na oficiálnu webstránku Nu Skin s informáciou o našej pozvánke, ktorá vás bude oprávňovať k nákupu so zľavami.
V ďalšom kroku vyplňte jednoduché identifikačné údaje, prostredníctvom ktorých sa budete prihlasovať do katalógu výrobkov. Vyplniť postačuje tieto údaje:
meno a priezvisko
telefónne číslo
emailovú adresu
heslo (vytvorte si vlastné, ktoré budete používať na prihlásenie)
na konci formuláru len zaškrtnite po oboznámení sa s podmienkami požadované políčka
Po odoslaní formuláru budete zaregistrovaný a môžete nakupovať produkty Nu Skin, ageLOC alebo Pharmanex s výhodnými cenami.Ak by ste mali akýkoľvek problém s registráciou kontaktujte ma.