Obľúbené produkty

Tajomstvo krásy 53 ročnej Elizabeth Hurley. 4 tipy pre krásnu pleť a fit telo aj po 50tke

Tajomstvo mladistvého vzhľadu Elizabeth Hurleyovej: Ako sa v 53 rokoch udržiava štíhla a fit

V 53 rokoch Elizabeth Hurleyová vyzerá, akoby vôbec nestarla a často na Instagrame prezentuje svoju dokonalú postavu v bikinách. Je fit a krásna rovnako ako v 90-tych rokoch. Ako to robí? „Pravidelne cvičím, jem vyváženú stravu a vyhradzujem si čas aj na relaxačné aktivity,“ prezradila pre Ženské zdravie. Zdá sa to jednoduché, stojí za tým týchto zopár konkrétnych tipov.

Pije teplú vodu každé ráno

Ihneď, ako sa zobudí, Elizabeth vypije dve šálky teplej vody, čo jej prináša mnoho benefitov. Podľa periodika Medical News Today, pitie teplej vody napomáha rýchlejšiemu spaľovaniu stravy a podporuje pohyby čriev. Výskumy dokázali, že zmenou studenej vody na teplú môžete dosiahnuť úbytok hmotnosti a teplota vody do 37 stupňov Celzia zlepšuje metabolizmus na 30 minút po vypití.

Konzumuje vyvážené raňajky

Obvykle si dáva misku gréckeho jogurtu, banán a trochu medu. Takéto raňajky sú výživnou kombináciou proteínu a karbohydrátov. Grécky jogurt obsahuje probiotiká podporujúce rovnováhu v tráviacom systéme a banán jej dodá dostatok energie, vitamín C a draslík. Med zaručí prísun antioxidantov a okrem toho príjemne osladí pokrm.

Miluje zeleninu a proteíny

Na večeru si dopraje grilované kuracie mäso a skutočne veľa zeleniny. Strava bohatá na proteín v podobe kuracieho mäsa či rýb, spolu s vlákninou nabitou zeleninou je výborným zdrojom karbohydrátov a iných živín a navyše vás udrží štíhlymi. Až natoľko, že si môžete dovoliť obliecť bikiny v 53-ke.

Prechádzky na čerstvom vzduchu

Počas raňajšieho a večerného čistenia zubov robí drepy, ktoré sú vynikajúcim cvičením na spevnenie a formovanie nôh a zadku, zatiaľ čo posilňujú flexibilitu a ohybnosť. Následne chodí so psami na polhodinovú prechádzku. Využíva aj kardiovaskulárne cvičenie, ktoré zlepšuje zdravie srdca a spaľuje kalórie. Okrem toho je výborné na elimináciu depresie a únavy a zbytočne nenamáha kĺby. Je vhodné pre všetky vekové skupiny. Počas dovolenky si dopraje jogu a pilates, ktoré spevňujú a predlžujú telo a sústreďujú sa na jeho stredovú oblasť.

Tajomstvo mladistvého vzhľadu Elizabeth Hurleyovej je teda celkom jednoduché – pije teplú vodu, pravidelne cvičí a konzumuje vyváženú stravu. Toto všetko dokopy jej zabezpečuje úžasný a mladistvý vzhľad pri veku 53 rokov.

Pre pevné tvárové svaly, elimináciu dvojitej brady, pevné a plné líčka a super pocit zo seba samej skúste nové cvičenie podľa svetovej štúdie tvárovej gymnastiky  FaceFit program. 

NOVINKA praktická pomôcka  kartičky FACEFIT program, ktoré môžete mať stále so sebou.

 

https://www.antiage.sk/produkt/knizka-facefit-tvarova-jogakarticky-hrebenova-vazba/
Iveta Štecová
Iveta Štecová
Articles: 451