Obľúbené produkty

Očista AURY, eliminácia negatívnej energie a toxínov

 

Veľmi príjemná očista. Slaná voda je jednoduchý spôsob, ako očistiť auru od negatívnej energie, ako aj pomôcť k odstráneniu toxínov z tela.

Celý svoj život sa dostávame do kontaktu s mnohými ľuďmi a prostredím. Každý človek a každé prostredie má svoju energiu a energetickú vibráciu. Časť tejto energie má vysokú frekvenciu alebo pozitívne vibrácie, zatiaľ čo iné môžu mať veľmi nízku frekvenciu alebo negatívne vibrácie. Okolo fyzického tela sa nachádza energetický obal zvaný aura, ktorý chráni pred niektorými vplyvmi prostredia. 

Telesné problémy a choroby, ako aj psychické problémy sa najskôr prejavujú zmenami v tomto energetickom obale. Ak je naša aura oslabená, citlivejšie reagujeme na negatívne vplyvy. 

Prejavy negatívnej energie v našej aure

  • pocity straty energie

  • nedostatok sily

  • depresívne stavy

  • pocity strachu a paniky

  • strata sebavedomia a sebaúcty

  • konflikty

  • závisť

  • negatívny prístup k životu

Možu sa objaviť aj zlé sny a nočné mory, ktoré predtým neboli, najmä o napadnutí, boji a smrti. Takéto negatívne energie sú niekedy zodpovedné aj za zdravotné problémy a choroby, ktorých príčinu nie je možné určiť a odstrániť.

Očista soľou  

Najlepším energetickým čističom je soľ, ktorá do seba saje negatívnu energiu, čím čistí priestor. Soľ funguje jako špongia. Najprv eliminujeme negatívnu energiu z vašich príbytkov.

1, Dajte jednu misku naplnenú soľou do každého roku vášho bytu. Rohy sú miestom, kde sa negatívna energia koncentruje. Nechajte cez noc a nasledujúci deň misky vysypte, soľ z bytu odstáňte a rohy povysávajte. V žiadnom prípade túto soľ nekonzumujte. Vyhodením soli vyhodíte z vášho domu i negatívnu energiu. Soľ ju totiž na seba naviaže!

2, Do vedra s vodou pridajte himalájsku alebo morskú soľ a urobte klasické upratovanie. Vodou so soľou je dobré utrieť nábytok i podlahu.      

Očista aury soľou

Pripravte si:

1, Vaňu naplnenú horúcou vodou

2, Himalájska soľ 6 polievkových lyžíc

3, Výluh z bylín alebo esenciálne oleje( levanduľa, šalvia lekárska, bazalka )

4, Sviečky- prečisťujú energicky priestor a spaľujú negatívnu energiu z prostredia

5, Príjemnú relaxačnú hudbu

Postup

1. Zovrite vodu v hrnci a pridajte 20g z každej bylinky. Nechajte vylúhovať asi 20 minút.

2. Do vane napustenej vodou nasypte Himalájsku soľ. Očistí od negatívnej energie a vytvorí ochranný štít voči negatívnej energii.

3. Potom nalejte bylinný extrakt alebo esenciálne oleje.

4. Na dvere zvonka zaveste nápis „Nerušiť“

5. Sadnite si do vane a relaxujte. Dýchajte zhlboka a prestavujte si jako vás voda očisťuje. Predstavujte si ako vás negatívna energia opúšťa. Dlane musia byť otvorené.

Opakujte si v duchu, alebo nahlas tieto vety:

Voda ma očisťuje. Očisťujte sa moje telo, moja duša a moja myseľ. 

Všetko negatívne sa stráca a voda ma napĺňa zdravím, šťastím, blahobytom, láskou a pokojom.

Prímam pokoj a zdravie. Všetko zlé stiahla voda.

Ďakujem.

6. Opakujte si v duchu tieto vety a precíťte vibrácie, ktoré prechádzajú vašim telom. Buďte uvoľnené a relaxujte. Nezostávajte vo vode dlhšie ako 15 minút. Voda absorbuje negatívnu energiu, ale po 15 minútach začína energiu vysávať.

7. Potom sa osušte a choďte si ľahnúť. Bude sa vám dobre spať. Opakujte 2x do mesiaca.

Iveta Štecová
Iveta Štecová
Articles: 451